جمعه 4 اسفند 1396  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 1987551
تعداد بازديد از سايت: 71942691
تعداد بازديد زيرپورتال: 2576682
اين زيرپورتال امروز: 636
در امروز: 35854
اين صفحه امروز: 459
اخبار مهم
تقدیر معاونت بهداشتی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی اراک

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طی نامه از سوی دفتر بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این دانشگاه در راستای اجرای مطلوب برنامه مشارکتی – حمایتی بهبود وضع تغذیه کودکان در سال 1392 تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر بابک عشرتی افزود: بر اساس اعلام دفتر بهبود تغذیه جامعه با توجه به این که هدف اصلی برنامه بهبود وضع تغذیه کودکان مبتلا به سوء تغذیه خانوارهای نیازمند می باشد، نتایج عملکرد دانشگاه علوم پزشکی اراک بیانگر دستیابی به این شاخص در حد مطلوب بوده و در مقایسه با شش ماهه اول سال 92، این شاخص ارتقا یافته است.

دکتر بابک عشرتی افزود: ارتقای دانش تغذیه ای مادران نیز یکی دیگر از اهداف برنامه می باشد که وضعیت این شاخص نسبت به شش ماه اول سال 92 افزایش یافته که در صورت تداوم اقدامات انجام شده این شاخص ارتقای قابل توجهی خواهد یافت.

وی اظهار داشت: راه اندازی واحد مشاوره تغذیه و بهبودی وضع تغذیه کودکان از طریق مشاوره نیز یکی دیگر از اقدامات این برنامه است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان بیان کرد: در خصوص ارتقای دانش تغذیه ای کارکنان بین بخشی که یکی دیگر از اهداف برنامه است، این دانشگاه تلاش ارزنده ای داشته است و فعالیت های آموزشی قابل توجهی در طول شش ماهه سال 1392 انجام شده است.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
تقدیر, معاونت بهداشتی
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved