جمعه 4 اسفند 1396  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 1987490
تعداد بازديد از سايت: 71941607
تعداد بازديد زيرپورتال: 2576593
اين زيرپورتال امروز: 547
در امروز: 34770
اين صفحه امروز: 398
اخبار مهم


طی مراسمی از جانبازان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی اراک تقدیر شد

طی مراسمی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و دیگر مسئولین دانشگاه از جانبازان شاغل در دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در این مراسم گفت: جامعه مدیون تلاش ها و جانفشانی های جانبازان است و وظیفه همه ماست که از زحمات ایشان تقدیر کنیم.

دکتر حسن طاهراحمدی افزود: تکریم از جانبازان گامی موثر در جهت حفظ ارزش های دینی و مذهبی می باشد.

وی اظهار داشت: آنچه امروز به عنوان افتخار در مملکت به وجود آمده است به برکت خون شهدا و همت جانبازان است، بنابراین باید از این عزت و استقلال پاسداری کنیم.

در ادامه مراسم یکی از جانبازان بازنشسته دانشگاه به نمایندگی از سایرین به بیان مشکلات و دغدغه های این قشر پرداخت که با قول مساعد رییس دانشگاه مقرر شد طی جلسه هم اندیشی از نزدیک مسائل و مشکلات این قشر مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است در پایان مراسم با حضور جانبازان و ایثارگران یادمان شهدای گمنام واقع در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی اراک رونمایی شد.

شایان ذکر است رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در اقدامی نمادین به مناسبت روز جانباز با حضور در منزل محمود باقری از جانبازان جنگ تحمیلی به نمایندگی از جانبازان دانشگاه با وی ملاقات و با اهدای لوح و هدیه از ایشان تقدیر کرد.

همچنین طی برنامه ای دیگر با حضور رییس دانشگاه و مشاور ایثارگران در محل کار جانبازان شاغل در ستاد دانشگاه با اهدا گل از این عزیزان تقدیر شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved