پنجشنبه 28 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2057575
تعداد بازديد از سايت: 76431956
تعداد بازديد زيرپورتال: 2663577
اين زيرپورتال امروز: 100
در امروز: 2708
اين صفحه امروز: 40
جدیدترین اخبار
1396/7/1 شنبه
10:20:33
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۶ - ۹۷ بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی متن پیام دکتر حسن طاهراحمدی به این شرح است:

 

بِسمِ الله اَلرَّحمنِ اَلرَّحیم

 

متاسفانه امسال در حالی به استقبال سال تحصیلی جدید می رویم که دو تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک در اثر سانحه رانندگی چند روز گذشته در قسمت مراقبتهای ویژه بستری می باشند و نیاز به دعای خیر همه شما بزرگواران دارند و انشالله شاهد بازگشت این عزیزان به دانشگاه باشیم.

جا دارد حضور دوباره شما دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک را به دانشگاه‌ و سنگر علم اندوزی گرامی داشته و به دانشجویان جدید نیز، خیرمقدم عرض می نماییم.

امید است این سال تحصیلی که با حضور پُرنشاط و پُر از انگیزه بیش از 3700 دانشجو و 265 نفر از اساتید و اعضاء هیئت علمی آغاز شده، با موفقیت ها و پیشرفت های علمی فراوان سپری شود.

بی شک، امروز داشتن منابع طبیعی و پول به تنهایی ضامن امنیت، رفاه و قدرت کشور نمی باشد،  بلکه داشتن یک جامعه آگاه و توانمند،  آینده هر ملتی را تضمین می کند، رسالت و مسئولیت دانشجویان، استادان و فرهیختگان از این نظر حساس و ارزشمند است که می توانند پشتوانه یک ملت باشند و راه سعادت و پیشرفتشان را هموار نمایند.

و در این میان نیز وظیفه تمامی اساتید و دانشجویان حوزه سلامت بسیار سنگین تر و حساس تر می باشد، حوزه سلامت کشور به برکت توجه ویژه رئیس جمهور و با تلاش های شبانه روزی وزیر محترم بهداشت، شاهد پیشرفتهای مهمی در کشور بوده است که این مهم در بطن زندگی مردم بسیار مشهود می باشد و حال تلاش شما دانش اندوزان و فرهیختگان دانشگاههای علوم پزشکی را می طلبد برای ادامه این راه ارزشمند.

اینجانب ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های اساتید، پژوهشگران، نخبگان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک، لازم می دانم در هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره ایثارگری ها و رشادت های این گروه عزیز را در دوران دفاع مقدس گرامی داشته و از مقام والای شهدای عرصه سلامت و آموزش پزشکی کشور تجلیل کنم.

در خاتمه با تبریک مجدد سال تحصیلی جدید، از خداوند بزرگ می خواهیم، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله عالی) مزین شده با نام " اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال " برای جامعه دانشگاهی ما، سالی قرین با موفقیت های چشمگیر در تمامی عرصه های مختلف علمی و فرهنگی باشد.

 

دکتر حسن طاهر احمدی ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved