پنجشنبه 28 تير 1397  






English




|




خانه




تماس با ما




نقشه سایت














 







تعداد بازديد اين صفحه: 2057574
تعداد بازديد از سايت: 76431954
تعداد بازديد زيرپورتال: 2663576
اين زيرپورتال امروز: 99
در امروز: 2706
اين صفحه امروز: 39
جدیدترین اخبار
1396/6/28 سه‌شنبه
07:50:50
مصدومیت سه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اراک در سانحه رانندگی بلوار کشاورز

در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری مگان با کامیون در بلوار کشاورز اراک، متاسفانه  5 نفر دچار مصدومیت شدند که سه تن از  آنها دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، در ساعت 14:14 دقیقه روز یکشنبه مورخ 26 شهریور 1396 گزارش وقوع سانحه برخورد یک دستگاه خودروی سواری مگان با یک کامیون در بلوار کشاورز نرسیده به میدان امام حسین(ع)، به مرکز اورژانس اراک اعلام شد که بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به منظور ارائه خدمات درمانی لازم به محل حادثه اعزام شدند.

بر اساس این گزارش تکنسین های اورژانس 115 ضمن ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به مصدومین حادثه آنها را به مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج) منتقل نمودند که  سه تن از مصدومین از دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشند.

لازم به ذکر است تا به حال دو نفر از مصدومین از بیمارستان مرخص شده اند و سه مصدوم دیگر در بیمارستان بستری می باشند که حال دو تن از این عزیزان وخیم گزارش شده است.

گفتنی است دکتر مصطفی دلاور، جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک به اتفاق جمعی از معاونین و مسئولین دانشگاه با حضور در مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج) در جریان کامل فرایند درمانی و آخرین وضعیت دانشجویان مصدوم سانحه رانندگی بلوار کشاورز قرار گرفتند.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved